paź 23, 2016
1094 Wyświetleń
2 0

Koncert piosenki dziecięcej

Napisany przez

Natalia Kukulska już dawno nie bawi się Zuzią – lalką niedużą i nie chodzi na spacery z Puszkiem Okruszkiem, Krzyś Antkowiak zdążył z pewnością poznać niejeden zakazany owoc, a Majka Jeżowska pewnie doczekała się już kilku wnuków, ale ich piosenki dla dzieci wcale się nie zestarzały. Udowodnią to już w najbliższy czwartek najmłodsi piosenkarze z pracowni wokalnej MDK prowadzonej przez Marka Łętowskiego.


Na scenie zobaczymy około trzydzieścioro dzieci, z których większość po raz pierwszy wystąpi na dużej scenie i przed dużą widownią. Z towarzyszeniem fortepianu zaśpiewają zarówno stare przeboje, na których wychowały się pokolenia Polaków, jak i nowsze, równie sympatyczne piosenki. Uczniowie Marka Łętowskiego zawsze są rewelacyjnie przygotowani, śpiewają z wielką klasą i zapałem. Dlatego zachęcamy, by przyjść i udzielić im gorącego wsparcia. To naprawdę fajny pomysł na spędzenie wieczoru ze swoimi pociechami. Zwłaszcza, że w naszym teatrze nikt nie zabrania tańczyć i dobrze się bawić.

Teatr Stary, 27 października 2016, godz. 18.00

Wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish