Lis 12, 2016
1272 Wyświetleń
1 0

Koncert “Ogrzej się piosenką”

Napisany przez

Pracownia wokalna MDK prowadzona przez Marka Łętowskiego cieszy się w tym roku taką popularnością, że gdyby wszyscy uczestnicy chcieli się po kolei zaprezentować na scenie, koncert trwałby ze cztery godziny. Dlatego w październiku zaprosiliśmy na występ najmłodszych wokalistów, głównie debiutantów, a dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić na występ tych nieco starszych, bardziej doświadczonych.

Kiedy pojawia się pierwszy śnieg i temperatura zaczyna krążyć koło zera, wszystkie żywe organizmy szukają ciepła, gdzie tylko się da. Z myślą o wszystkich zmarzniętych duszach wrażliwych na niebanalne dźwięki i słowa przygotowaliśmy koncert “Ogrzej się piosenką”. Proponujemy piosenki starsze i nowsze, bardziej i mniej znane, ale zawsze pięknie podane i rozgrzewające serca. Bo dobra sztuka potrafi zastąpić nawet najgrubsze czapki, swetry, szaliki i rękawiczki.

Teatr Stary

18 listopada, godz. 18.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Śniadania, które dają moc

W tym roku, już po raz szósty, wiele placówek w Polsce uczestniczy w skierowanym do […]

Zamknij