sty 26, 2017
5470 Wyświetleń
12 0

Fotobudka na Twoją imprezę już jest w Bolesławcu!

Napisany przez

Zastanawiasz się nad ciekawą atrakcją, dzięki której Twoje wesele lub Twoja impreza jeszcze lepiej zapisze się w pamięci gości?

Jeśli tak, to nie musisz już dłużej szukać. Nasza fotobudka For Fun Budka to idealne rozwiązanie, które sprawi, że wszyscy goście będą się świetnie bawić, a ich zabawa zostanie uwieczniona na papierze.

For Fun Budka to mobilny automat, który sam zrobi i wydrukuje zdjęcie w parę sekund. Wystarczy założyć kilka z ponad dwustu gadżetów, zrobić zwariowaną minę a fotobudka wykona wszystko za Ciebie. Rozkręci każdą imprezę bez względu na rodzaj wydarzenia: wesele czy jubileusz, event czy studniówkę, urodziny czy niezapomnianą noc sylwestrową, a może imprezy firmowe lub kampanie reklamowe. Nasza For Fun Budka zapewni uczestnikom mnóstwo śmiechu, radości i szampańskiej zabawy. Za pomocą jej Ty i Twoi goście zrobicie masę zwariowanych zdjęć. Fotobudka pomoże uwiecznić radosne chwile, rozkręcić każde przyjęcie, a zwłaszcza spowoduje, że z każdego wydarzenia zostanie niezwykła pamiątka w postaci zdjęć.

Dodatkowo na Wasze życzenie stworzymy niepowtarzalną księgę gości, w której umieścimy pamiątkowe zdjęcia z imprezy a obok specjalne dedykacje gości uczestniczących w zabawie. Opcjonalnie po każdym wydarzeniu uczestnicy mają dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem, a organizator otrzymuje pendrive lub płytę DVD ze zdjęciami.

Już niebawem dostępna będzie witryna www, na której znajdziecie wszelkie informacje.
Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń.

Znajdź nas na facebook’u: Fotobudka ForFunBudka Bolesławiec

Każdy kto nas polubi i udostępni dostanie prezent niespodziankę do swojej rezerwacji.

DZIAŁAMY NA CAŁYM DOLNYM ŚLĄSKU I NIE TYLKO!

UWAGA PROMOCJA !!!
Dla niezdecydowanych i nie tylko.
Wszystkie rezerwacje naszej Fotobudki „For Fun Budka” do końca lutego gwarantują RABAT w wysokości 10% do każdego z wybranych pakietów.

Kontakt :

E-mail: [email protected]

Tel.:726 362 718

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish