Lut 15, 2017
2991 Wyświetleń
2 0

Angiolog Katarzyna Drożdż w Stomadencie

Napisany przez

W piątki od godziny 10, począwszy od 24 lutego, w Centrum Medycznym STOMADENT przyjmować będzie angiolog. To lekarz specjalizujący się w diagnostyce oraz prowadzeniu leczenia osób z chorobami żył, tętnic i naczyń limfatycznych. Konsultacja z lekarzem angiologiem może dotyczyć wielu schorzeń np. Zespołu Raynauda czy ciężko gojących się ran, jednak najczęstszą przypadłością, którą zajmują się angiolodzy jest przewlekła niewydolność żylna, choroba potocznie znana jako żylaki kończyn dolnych.

Dr Katarzyna Drożdż jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz specjalistą angiologiem. Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jest starszym astystentem w Klinice Chorób Wewnętrznych we Wrocławiu i adiunktem w Zakładzie Angliologii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jest także autorką prac naukowych i badań.

Zajmuje się diagnostyką pacjentów z obrzękami kończyn dolnych i górnych, rozpoznawaniem i leczeniem obrzęku limfatycznego i tłuszczakowego, diagnostyką bólu kończyn dolnych, zawrotów głowy, stopami cukrzycowymi, żylakami kończyn dolnych, miażdżycą kończyn dolnych, opieką nad pacjentami onkologicznymi z obrzękiem limfatycznym.

Wykonuje USG tętnic szyjnych, tętnic i żył kończyn dolnych.

Rejestracja pod numerem telefonu: 75 734 68 68

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skrzydlate Bajkoczytanie

Na koniec ferii Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego zaprasza do Teatru Starego na skrzydlate […]

Zamknij