lut 26, 2017
1587 Wyświetleń
4 2

Psychofotki w Bolesławcu

Napisany przez

21 marca w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” o godzinie 18  rozpocznie się się wernisaż fotografii Krystiana Kawy.

Z ponad 20 tysięcy fotek wyselekcjonowano około 350, zamknięto w schematy, kategorie, ułożono w ekspozycje i przygotowano do druku. Tematem jest nasze miasto Bolesławiec. Koszt wydruku fotek pokrył dobroczyńca. Patronat medialny objął portal Bolec.Info.

W tym momencie  zbieramy środki na wydruk 200 plakatów, by dotrzeć nie tylko do internautów. Przy okazji ubarwić nasze miasto. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc projekt prosimy o kontakt z reakcją Bolec.Info.

Kliknij i polub:

Instagram, Facebook.

 

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
fotonews

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. "... chwila ulotna jak #psychofotka..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish