kw. 5, 2017
3320 Wyświetleń
5 0

Smacznego

Napisany przez

Szpital w Bolesławcu, 4 kwietnia 2017. Oddział położniczo-ginekologiczny. Godzina 17 i ostatni „pożywny” posiłek dla matki karmiącej.

– Otrzymujemy coraz mniej skarg na jedzenie w naszym szpitalu. Jedzenie jest coraz lepsze – powiedział 30 marca na sesji Rady Powiatu Stanisław Chwojnicki, etatowy członek Zarząd Powiatu.

foto: The Bad Bunzlauer – złe wiadomości z Bolesławca

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
fotoszopka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Smacznego

  • Napis na talerzu w kontekście zawartości – urzekające…

    Bernard Łętowski 05/04/2017 07:45 Odpowiedz
  • Otrzymujecie coraz mniej skarg, bo pacjentom znudziło się już narzekanie- to po pierwsze. Skargi nic nie zmieniają od lat a jedzenie jest takie jak widać- właściwie trudno nazwać to jedzeniem. Problemem bolesławieckiego szpitala są również jego pracownicy, a dokładniej mówiąc pielęgniarki, które bez szacunku traktują ludzi starszych. Niedawno w szpitalu była moja babcia i to co opowiada o pielęgnioarkach i ich zachowaniu wobec pacjentów- to naprawdę coś strasznego. Zresztą sama niejednokrotnie byłam świadkiem takich złych traktowań gdy byłam w odwiedzinach. Uważam, że pielęgniarki powinny mieć obniżoną pensję, a nie walczyć o podwyżki. A jeżeli praca jest dla nich za ciężka to proponuję zmienić zatrudnienie.EWIDENTNIE WŚRÓD bOlesławieckich pielęgniarek powołania nie widać. Smutne ale prawdziwe.

    wiola kos 05/04/2017 07:40 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish