maj 29, 2017
1426 Wyświetleń
3 0

Bajkoczytanie w Teatrze Starym

Napisany przez

Teatr Stary inspirowany akcją „Cała Polska czyta dzieciom” przygotował dla nieco młodszych Bolesławian bajkoczytanie. Odczytanie bajki oraz zabawy poprowadziła Anna Idkowiak instruktorka Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec”.  Dla najmłodszych była to z pewnością nieco inna alternatywa spędzenia niedzielnego popołudnia. Łatwo można było dostrzec zaangażowanie milusińskich w przygotowane dla nich wydarzenie. Z kolei dla mnie była to kolejna lekcja fotografii. Oświetlenie przygotowane na ten dzień sprawiło mi mnóstwo kłopotów. Mimo wszystko mam zestaw fotek, które chciałbym Wam pokazać. Chętnych do zobaczenia tego, co działo się podczas niedzielnego bajkoczytania w Teatrze Starym zapraszam do albumu.

Kategorie:
fotoblogi

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. "... chwila ulotna jak #psychofotka..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish