cze 2, 2017
2236 Wyświetleń
14 1

Wielkie czytanie

Napisany przez

W piątek, 1 czerwca, uczniowie kilku bolesławieckich szkół zebrali się na orliku lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w ramach ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam?” Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu włączyła się do akcji w tym roku z zaprzyjaźnionymi bibliotekami: 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, Biblioteką Pedagogiczną oraz Miejską Biblioteka Publiczną im. Cypriana Kamila Norwida.

Na boisku zebrali się uczniowie m.in. ZSOiZ, II LO, I LO i ZSE, wybrali osobę najciekawiej przebraną za postać z książki a na murawie ułożyli z siebie wielki napis CZYTAMY.

Kategorie:
fotonews

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. "... chwila ulotna jak #psychofotka..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish