sie 10, 2017
1944 Wyświetleń
5 0

Środowy jam w Kruszynie

Napisany przez

W środowy wieczór na jam session królowali wokaliści – podopieczni Magdy Piskorczyk i Aleksandry Sozańskiej-Kut. Królowały również akustyczne brzmienia. Powyżej kilka fotek a poniżej zapis wideo jednego utworu wykonanego przez wykładowców warsztatów bluesowych.

Jam session odbywają się tylko do soboty, rozpoczynają się zwykle o godzinie 21 w Gospodzie Kruszyna w Kruszynie. W piątek i w sobotę w ramach Festiwalu Blues nad Bobrem odbędą się koncerty w Teatrze Starym w Bolesławcu.

W piątek o 19 Magda Piskorczyk Masterclass a w sobotę od 17 rozpocznie się Przegląd Zespołów Bluesowych imienia Tadeusza Nalepy. Festiwal zakończy się koncertem finałowym tuż po przeglądzie. Od godziny 20.30 występy ubiegłorocznego laureata – Manfredi & Johnson oraz koncert Gwiazdy Festiwalu „Wes Gałczyński & Power Train”. Pełen program festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
fotonews
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Środowy jam w Kruszynie

  • Bardzo ładne zdjęcia i jestem pod wrażeniem nagrania z jam session.Nie widziałam jeszcze nagrania z jam session w tak dobrej jakości.

    m 11/08/2017 10:13 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish