paź 20, 2017
8353 Wyświetleń
7 1

Tak wygląda dyrektor MOPS w Bolesławcu – specjalnie dla widzów TVN!

Napisany przez

Ten mężczyzna to Tadeusz Kupczak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu. Nie zgodził się na to, aby realizatorzy programu „Uwaga” z TVN ujawnili jego wizerunek, choć rozmawiał z nimi na temat sprawy zabójstwa w Bolesławcu. Dzięki temu wyglądał w programie tak, jak na powyższym screenie. Zaciekawiła nas ta skłonność do ukrywania swojego wizerunku i niechęć do jawnego reprezentowania samorządowej instytucji. Tym bardziej, że pan Kupczak był już w swojej karierze burmistrzem Leśnej, kierownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu, zastępcą burmistrza Nowogrodźca, kierownikiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leśnej. Nawet teraz, gdy pełni funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu nie zauważyliśmy aby występował publicznie w jakiejś masce.

Dlatego też, specjalnie dla widzów TVN, postanowiliśmy opublikować zdjęcie dyrektora, który nie chce w ogólnopolskim medium z otwartą przyłbicą reprezentować zarządzanej przez siebie samorządowej placówki:

foto: UM Bolesławiec

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
humor
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish