Sty 7, 2018
11757 Wyświetleń
14 9

Hubert Czerniak w Bolesławcu!

Napisany przez

Znany i niekonwencjonalny lekarz od 1 lutego będzie przyjmował w Stomadencie

– Udaje mi się czasem wygrywać tam, gdzie autorytety powiedziały, że sprawa jest przegrana, że nie ma szans – mówi Hubert Czerniak. – Medycyna konwencjonalna zajmuje się dziś leczeniem objawowym, nie przyczynowym, ale to pasuje do hasła mówiącego, że pacjent wyleczony, to klient stracony. To jest hasło koncernów farmaceutycznych. Wszystkie „choroby nieuleczalne”czyli przewlekłe zapalenia, są uleczalne. Ja uważam, że ja zajmuję się medycyną tradycyjną, która nie uległa zwyrodnieniu tak jak medycyna współczesna, która moim zdaniem nie jest już medycyną a procedurą uśmiercania na raty. W zeszłym roku więcej lekarzy w USA odwiedziło lekarzy holistycznych niż rockefelerowskich. Ci pierwsi chcą leczyć, ci drudzy osiągać zyski. Szukam przyczyn i staram się zapobiec przyczynom nie objawom. Objawami też trzeba się zająć. Leczę przyczyny, nie skutki. 

Hubert Czerniak jest jednym z założycieli Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. W Bolesławcu będzie przyjmował raz w miesiącu.

To lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ. Na swoim kanale YouTube (Hubert Czerniak TV) oraz profilu Facebook (Hubert Czerniak – Włączamy myślenie) porusza zagadnienia z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. Nie boi się podnosić publicznie niewygodnych tematów m.in. w kontekście korzyści zdrowotnych płynących z zastosowania terapii tzw. marihuaną medyczną.

Zajmuje się profilaktyką, drobiazgową diagnostyką, leczeniem, rehabilitacją oraz kontrolą stanu zdrowia. Podczas wizyty nigdy nie patrzy na zegarek, poświęcając pacjentowi wystarczającą ilość czasu.

Rejestracja do doktora Huberta Czerniaka odbywa się pod nr telefonu 75 732 65 88 lub 75 734 68 68.

Lekarz będzie przyjmował od lutego w Stomadencie przy ulicy Dolne Młyny 21. Wizyta 45 minut kosztuje 200 zł.

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze sa wyłączone

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bolesławcu!

14 stycznia w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł zagra największa orkiestra w Polsce. Wolontariusze z całego […]

Zamknij