sty 27, 2018
2253 Wyświetleń
3 4

Spotkanie z Magdą Jethon – zobacz zdjęcia

Napisany przez

Ciekawa to sytuacja, kiedy dziennikarz przyzwyczajony do przepytywania innych staje po drugiej stronie mikrofonu i zaczyna opowiadać o sobie i swoich doświadczeniach. Magda Jethon, która gościła w naszym teatrze na zaproszenie Danuty Maślickiej w ramach cyklu „Ci, których poznać warto”, okazała się prawdziwą kopalnią anegdot z życia radiowej Trójki. Nam najbardziej podobała się historia o tym, jak na przyjęciu u prezydenta Komorowskiego razem z Urszulą Dudziak witała Henryka Wielkiego Księcia Luksemburskiego, mając przyczepione na głowie piękne różowe uszka. Jednak wśród tych barwnych, skrzących się humorem perełek pojawiały co jakiś czas także gorzkie pigułki. Opowieści o kilkukrotnych rozstaniach z ukochaną Trójką, o trudnej sytuacji kolegów-dziennikarzy, o zmaganiach z napierającą rzeczywistością. Komu po blisko dwugodzinnym spotkaniu było jeszcze mało, mógł zaopatrzyć się w książkę Magdy Jethon „Państwu pierwszym opowiem o Trójce”, poprosić o autograf i już w zaciszu domowym na spokojnie zagłębić się w kolejne historie.

Materiały wideo z wypowiedziami Magdy Jethon możecie obejrzeć TUTAJ.

Organizację spotkania wsparli: Starostwo Powiatowe, Teatr Stary, Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu oraz Hotel Ambasada i Piwnica Paryska.

foto: Bernard Łętowski

Kategorie:
fotonews
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish