Kwi 11, 2018
1245 Wyświetleń
0 0

Wychodzimy z zimy

Napisany przez

Powiat Bolesławiecki i Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zapraszają na kolejny wieczór z cyklu „Powiatowe spotkania z kulturą”. Tym razem na scenie Teatru Starego pojawi się bolesławianin Tomasz Wachnowski, autor, kompozytor i wykonawca piosenki poetyckiej, laureat wielu nagród i wyróżnień na festiwalach piosenki studenckiej i autorskiej. Wydał pięć płyt: „Śniegowice”, „Właśnie tak” , „Dla bogaczy pogoda”, „Lubię te piosenki” i „Ludzie lubią mieć”. Na swoim koncie ma m.in. piosenkę przewodnią do polskiej wersji filmu „Asterix i Obelix kontra Cezar”. W marcu zaprezentował swoją najnowszą kompozycję do słów Adama Ochwanowskiego „Spotkanie po latach”, której można posłuchać tutaj.

Teatr Stary

21 kwietnia, godz. 19.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dolnośląska stolica?

W czwartek o godzinie 10 w Teatrze Starym rozpoczęła się "konferencja" z okazji uczynienia Bolesławca […]

Zamknij