kwi 12, 2018
1335 Wyświetleń
1 0

Jedna ręka nie klaszcze

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza do Galerii Teatru Starego na wernisaż wystawy „Jedna ręka nie klaszcze”. Na wystawie swoje tegoroczne dokonania artystyczne zaprezentują pracownie rysunku i malarstwa sztalugowego oraz witrażu prowadzone przez Katarzynę Sas, a także pracownia rękodzieła prowadzona przez Ewę Wojciechowską. Wśród eksponowanych prac zobaczymy m.in. studyjne rysunki i tematyczne kompozycje z wyobraźni, obrazy w technikach szklarskich (witraż, mozaika i fusing) oraz małe arcydzieła rękodzielnicze: biżuterię koralikową, papierową wiklinę i przedmioty ozdobione decoupagem. Oprócz nich pojawią się również prace powstałe w ramach warsztatów batiku pod hasłem „Żywioły” prowadzonych przez Katarzynę Sas w czasie ferii zimowych. W sumie w wystawie weźmie udział około 30 osób.

Teatr Stary
20 kwietnia
godz. 18.00
wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish