cze 5, 2018
1565 Wyświetleń
0 1

Wystawa pracowni Katarzyny Sas

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na otwarcie wystawy rysunku, malarstwa, szkła artystycznego i witraży powstałych w mijającym roku szkolnym w pracowni Katarzyny Sas. Pracownia ta skupia wielu utalentowanych twórców, zarówno bardzo młodych, jak i dojrzałych, których łączy pasja do sztuki jako sposobu wyrażania siebie, swoich emocji i pragnień, swojego spojrzenia na świat. Każde prawdziwe dzieło sztuki zawiera w sobie cząstkę duszy artysty i dzięki temu oddziałuje na zmysły i uczucia odbiorcy. Na tej wystawie nikomu nie zabraknie powodów do podziwu.

Galeria Teatru Starego

14 czerwca 2018

godz. 17.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish