Cze 22, 2018
1361 Wyświetleń
2 2

Czym są ,,Ważne Pytania”?

Napisany przez

W marcu tego roku, na naszym kanale YouTube pojawiła się nowa seria, którą prowadzi Cezary Lewkowicz.

Czarka mogli poznać nasi widzowie już w pierwszym sezonie programu ,,TwoimZdaniem”. W siódmym odcinku był gościem Przemysława Kani. Cezary opowiedział, m.in. o swoich pasjach. Już wtedy wiedzieliśmy, że będziemy chcieli nawiązać z naszym, wówczas szkolnym, kolegą współpracę.

Szykując redakcyjną ramówkę na jesień 2017 roku, chcieliśmy wprowadzić coś nowego w naszej działalności, naszym celem było rozszerzenie działalności Młodego Bolesławca, aby nie było kojarzone tylko z naszym głównym programem.

Kilka miesięcy temu w programie W samo południe Przemysław Kania powiedział, że będziemy chcieli, aby na Waszych twarzach pojawił się uśmiech. W marcu 2018 roku dopięliśmy swego, pojawił się pierwszy odcinek Ważnych Pytań, programu w którym prowadzący w dosyć sarkastyczny i charakterystyczny dla siebie sposób odpowiada na pytania zadane przez naszych Widzów oraz polskich artystów.

,,Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Udało się zbudować stałe, fantastyczne grono odbiorców. Nie jest to tak duża widownia, jaką ma TwoimZdaniem, ale gdy spotykam ludzi, którzy nas znają, mówią, że to nasz najlepszy program i zawsze oglądają nowe odcinki.” mówi Przemysław Kania, kierownik Redakcji Młody Bolesławiec.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do obejrzenia całej playlisty Ważnych Pytań! Poniżej najnowszy odcinek naszego ,,programu z humorkiem” ;)

https://www.youtube.com/channel/UCq0LAqR-JDnfxpV2Cto_uvQ?view_as=subscriber

Jesteśmy młodzieżową redakcją telewizyjną działającą w internecie. Od trzech lat tworzymy programy skierowane dla młodych ludzi i nie tylko ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe logo oraz strona internetowa Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec!

Pomyszkujcie na nasze-zoo.pl!             Nawet po 60 latach istnienia Nasze Zoo pragnie wciąż rozwijać się z duchem czasu oraz...

Zamknij