cze 26, 2018
1105 Wyświetleń
1 0

Zobacz i przetestuj najnowsze modele rowerów SCOTT!

Napisany przez

już od środy do piątku codziennie od godziny 18 do 21 na dziedzińcu Hotelu Ambasada i Piwnicy Paryskiej można testować najnowsze modele rowerów SCOTT! Obowiązkowe zapisy na przejażdżki są prowadzone w sklepie Rowery Apanasewicz przy ulicy Komuny Paryskiej 17.

Jednocześnie chcemy przypomnieć, że już od 5 lipca jeździmy w Szklarskiej Porębie na ogólnopolskich testach rowerow marki SCOTT Sports Polska oraz na Bike Maraton! Zapraszamy! Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku aby być na bieżąco.

W Bolesławcu dostępnych będzie aż 36 rowerów, w tym bardzo ciekawe rowery elektryczne, szosowe i górskie.

– To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z bliska z tak znakomitym sprzętem – mówi Tadeusz Apanasewicz, właściciel istniejącej od 20 lat firmy Rowery Apansewicz. – Można przymierzyć się do roweru, obejrzeć go i się przejechać. Można dzięki temu dokładniej przemyśleć ewentualny zakup i poznać w praktyce nowatorskie rozwiązania technologoczne.

Firma Rowery Apanasewicz (Bolesławiec, ul, Komuny Paryskiej 17) jest autoryzowanym dealerem rowerów marki SCOTT.

UWAGA!!!

Każdy kto chciałby przejechać się rowerowami do testów musi posiadać własny kask i przynajmniej dwa dokumenty tożsamości. Przy testowaniu rowerów obowiązuje wewnętrzny regulamin sklepu Rowery Apanasewicz.

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish