lip 5, 2018
2067 Wyświetleń
2 1

Kierowca rajdowy MZK Bolesławiec

Napisany przez

Mamy bezpłatną komunikacje miejską w Bolesławcu, mamy nowe autobusy ale pozostał Pan R. kierowca rajdowy MZK, z którym jazda autobusem bywa niebezpieczna. Czy Pana R. dyrekcja MZK Bolesławiec przeszkoliła,  że powinien dbać o bezpieczeństwo znajdujących się w obsługiwanym przez niego autobusie. Kierowca ten nie zna podstawowego pojęcia płynnej, bezpiecznej jazdy tj. bez szarpania, raptownych skrętów, raptownych zahamowań czy „zrywów” przy ruszaniu autobusem. Pasażerów traktuje jak „worki ziemniaków”.

Oto skutek upadku kobiety w prowadzonym autobusie przez Pana R., obite biodro, rana w nodze, pasażerka nie zdążyła z powozów zdrowotnych z odpowiednią szybkością usiąść na siedzeniu autobusu. „Zryw” przy ruszaniu autobusem był tak mocny, że kobieta upadła i oto skutek tego upadku. Reakcja kierowcy Pana R. żadna mimo to że pasażerka nie mogła o własnych siłach się podnieść. Pasażerowie no cóż, życzę im aby sami nie znaleźli się w takiej sytuacji.

Tekst i zdjęcie: Bolecnauta

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kierowca rajdowy MZK Bolesławiec

  • Serio? A zgłoszono to do MZK / na policję / zrobiono obdukcję/ zareagowano?
    Czy tylko do gazety ?

    ja 07/07/2018 10:17 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish