Paź 4, 2018
1035 Wyświetleń
0 0

„Człowiek z ognia” 5 października w CIK “Orzeł”

Napisany przez

„Człowiek z ognia” to najnowszy film dokumentalny Michał Bednarskiego, wychowanka Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC. Obraz pokazuje proces projektowania, budowy i wypału autorskiego pieca Mateusza Grobelnego. W trakcie realizacji filmu, Michał nagrał z Mateuszem wywiad rzekę z którego widzowie będą mogli się dowiedzieć co było inspiracją dla twórcy i jakie przeszkody pojawił się w trakcie realizacji wypału.

Michał Bednarski: bolesławianin z wyboru, wychowanek Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC. Operator filmowy i telewizyjny, szlify zawodowe zdobywał w Telewizji Regionalnej TVT oraz w Telewizji Polsat. Twórca wielu filmów młodzieżowych. Współautor kroniki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2016, 2017, 2018). Jego film „Drzewo ognia” zdobył główną nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji elektronicznej oraz Fundację Piksel.

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak uzyskać wsparcie finansowe na budowę domu?

Nie ulega wątpliwości, że wybudowanie własnego domu wiąże się z ogromnymi kosztami. Powstaje więc zasadnicze pytanie: jak zdobyć niezbędne środki,...

Zamknij