lis 22, 2018
1243 Wyświetleń
1 0

Ho,ho,ho … Świąteczne warsztaty św. Mikołaja w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec

Napisany przez

Od 3 do 14 grudnia drzwi warsztatu św. Mikołaja w Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec ponownie będą otwarte. Po wcześniejszym zgłoszeniu terminu, klasy szkolne bądź inne grupy zorganizowane od 10 do 25 osób będą mogły własnoręcznie wykonywać świąteczne upominki dla swoich bliskich. Poziom techniczny będzie dostosowany do poszczególnych grup wiekowych od 1 do 6 klasy. Po około 1,5 godzinnej pracy twórczej, dzieci wybiorą się do zagrody wiejskiej, aby nakarmić zwierzęta przyniesioną dla nich pokrojoną marchewka i jabłkami.

Na koszty warsztatów składa się wstęp do zoo w wysokości 3,90 €/ dziecko plus 3,00 €/dziecko –   koszty materiałów oraz opieki.
Zgłoszeń można dokonać telefonicznie tel. 0048 511 265 954 bądź mailowo [email protected]).

Zapraszamy! Ho ho ho…

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish