lis 30, 2018
1609 Wyświetleń
2 0

Warsztaty Świadomej Fotografii w lutym w MDK

Napisany przez

Są chętni i zapytania o terminy zajęć, zatem kolejny raz organizuję w Bolesławcu swoje warsztaty fotograficzne.

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Chcesz wiedzieć więcej o fotografowaniu? Chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu? Weź udział w Warsztatach Świadomej Fotografii.

Przez 14 godzin zajęć ze mną masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.

Poznasz nowe zagadnienia, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej i jak kupować sprzęt fotograficzny, aby nie żałować zakupów.

Przede wszystkim jednak czeka na Ciebie motywacyjny kopniak, który sprawi, że zapragniesz się rozwijać i robić coraz lepsze zdjęcia.

Warsztaty trwają 14 godzin, spotykamy się przez cztery tygodnie w każdy lutowy poniedziałek po południu począwszy od 4 lutego. Zajęcia będą się odbywały w Młodzieżowym Domu Kultury w Bolesławcu. Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany, wyślij na adres [email protected] swoje dane i nr telefonu.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 300 zł od osoby. Warsztaty są przeznaczone dla osób powyżej 13 roku życia. Dobrze jest mieć własny aparat, jeszcze lepiej – przeczytać przed warsztatami instrukcję obsługi do niego.

Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się co najmniej dziesięcioosobowa grupa chętnych.

Kilka słów o mnie:

Fotografią zajmuję się od ponad 20 lat. Nie tylko ślubną czy okolicznościową. Współpracuję z mediami, dokumentuję rozmaite wydarzenia artystyczne i nie tylko. Lubię fotograficzne wyzwania.

W fotografii chodzi mi o to, żeby moje zdjęcia chcieli oglądać nie tylko ci, którzy na nich są.

Nie wierzę zbyt mocno w edycję zdjęć, wierzę, że dobra fotografia rodzi się w głowie w chwili jej wykonywania, nie przy komputerze. Nie wierzę w aparaty, fotograficzne mody, sprzętowe ficzery. Ufam optyce i światłu.

Uważam, że nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko leniwi, pozbawieni formy albo źle opłaceni fotografowie.

Nie uważam siebie absolutnie za artystę, za fotografika, raczej za rzetelnego rzemieślnika, który lubi patrzeć jak ludzie cieszą się z jego zdjęć.

Zapraszam na stronę bernardletowski.pl 

Kategorie:
Łętowski · news
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish