gru 3, 2018
2489 Wyświetleń
2 0

Matematyka w obiektywie Agnieszki Karczmarz

Napisany przez

Fotografia bolesławianki została wyróżniona w konkursie „Matematyka w obiektywie”. Jest on organizowany przez Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego od 2010 roku i ma zasięg międzynarodowy. Ideą konkursu jest m.in. odnajdywanie i ukazywanie matematyki w otaczającym nas świecie.

– Wielką satysfakcją jest dla mnie to, że jedna z moich fotografii zasłużyła na wyróżnienie w tym konkursie, biorąc pod uwagę fakt że nadesłano ogólnie ponad 24 tysiące zdjęć z całego świata a poziom tych prac jest naprawdę wysoki – mówi autorka zdjęcia dla portalu Bobrzanie.pl. – Zamiłowaniem do fotografii zaraziłam się od przyjaciół ze Stowarzyszenia Fotograficznego ,,CAMERA”, od których też wiele się uczę i w tym miejscu chcę im podziękować. Wyróżniona fotografia powstała zupełnie przypadkiem na długo przed wspomnianym konkursem. Zachęcam wszystkich, którzy mają żyłkę fotograficzną do rozwijania tej pasji,daje dużo satysfakcji.

Agnieszka zaprasza wszystkich zainteresowanych jej twórczością na wystawę prac jej autorstwa pod tytułem ,,ULOTNE”. Jej wernisaż odbędzie się 14 grudnia w Centrum Integracji Kulturalnej ,,Orzeł” o godz.18.30. Wystawę będzie można oglądać w CIK do 12 stycznia.

Kategorie:
kultura
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish