gru 6, 2018
1239 Wyświetleń
1 0

Przed nami Warsztaty Bożonarodzeniowe w Łaziskach

Napisany przez

9 grudnia w Domu Ludowym w Łaziskach odbędzie się niecodzienne spotkanie przedświąteczne. Właśnie tam o godz. 16.00 odbędą się warsztaty, na które będą składać się cztery główne działania: warsztaty plastyczne, podczas których pod okiem dwóch plastyczek można będzie wykonywać własnoręcznie ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne,  kulinarne – gdzie można będzie się nauczyć robić m.in. tradycyjne pierogi oraz pierniki , a także muzyczne, gdzie nad wspólną nauką kolęd będą czuwać członkowie zespołu „Jutrzenka”.
Ważne jest to, że uczestnicy tych trzech grup mogą się zamieniać i brać udział w każdym z działań. Po wspólnej pracy odbędzie się także degustacja ugotowanych potraw i koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z Łazisk.
Wstęp na imprezę jest bezpłatny i każdy, kto chce ciekawie spędzić czas będzie mile widziany.

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news

  GOKiS - czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie realizuje swoje zadania wykorzystując do tego celu istniejące na terenie gminy biblioteki, domy ludowe, sale zebrań, boiska i szatnie sportowe. Wszystkie organizowane przez nas zajęcia, imprezy kulturalne, sportowe oraz większość konkursów zapraszają do uczestnictwa mieszkańców gminy Bolesławiec, miasta i innych gmin z terenu całego kraju. Prowadzimy także działalność w zakresie popularyzacji czytelnictwa poprzez sześć bibliotek, gdzie oprócz znanych pozycji wydawniczych można znaleźć informacje dotyczące własnego regionu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish