lut 4, 2019
1801 Wyświetleń
2 0

Zapraszamy na otwarcie salonu podróży!

Napisany przez

Od wielu lat jesteśmy pasjonatami podróży i mamy to, szczęście aby połączyć Nasze hobby z pracą zawodową.  Wybraliśmy do współpracy lidera od 2005 r w kategorii „Turystyka w internecie” wg rankingu Wprost i Money.pl oraz laureata wielu nagród wręczanych przez Touroperatorów.
Travelplanet.pl to ponad 100 tys. ofert od ponad 50 organizatorów, dzięki temu najlepiej dopasujemy wyjazd do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy, że żadnej wycieczki nie kupisz taniej w żadnym innym biurze podróży u żadnego pośrednika ani organizatora.

Z usług Travelplanet.pl od początku istnienia skorzystało już ponad 1,5 mln klientów. Wiele hoteli zostało sprawdzonych przez Naszych doradców i można je uznać za dobry wybór.

Mamy wygodne formy płatności takie jak: gotówka, karta, przelew tradycyjny oraz płatności online. Nasza placówka jest również multi agentem kredytowym. Oferujemy kredyty kilku największych banków w Polsce oraz kilkunastu firm pozabankowych, dzięki czumu w 100 % pomożemy w realizacji Waszych wszystkich marzeń.

Już 6 lutego od godziny 11 do 19 zapraszamy na ciasto i kawę do Naszego salonu w Bolesławcu przy ul. Bielskiej 6A.

W miesiącu lutym do każdej rezerwacji dodajemy upominek na powitanie w gronie Naszych Nowych Klientów.

Zapraszamy!!!

Agencja Turystyczno-Kredytowa „dorAdcA” Agnieszka Adamczyk
59-700 Bolesławiec ul. Bielska 6 A , e-mail. [email protected]
tel. 793-644-824 , 606-147-053

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish