Lut 5, 2019
888 Wyświetleń
0 0

Po drugiej stronie lustra

Napisany przez

UWAGA! Z powodu żałoby narodowej wydarzenie przeniesione na 16 lutego (sobota), godz. 19.00

Pracownia 16 Młodzieżowego Domu Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu na wieczór pełen sztuki w Teatrze Starym.

Na deskach Teatru zostanie zaprezentowana baśń plastyczna ”Po drugiej stronie lustra…”. Baśń jest podsumowaniem dwutygodniowego projektu feryjnego obejmującego warsztaty plastyczne, teatralne i muzyczne. W czasie warsztatów pod okiem instruktorów – Katarzyny Sas, Jacka Chlastawy i Karoliny Rosockiej – młodzież i dorośli tworzyli postacie i kostiumy, scenariusz oraz tło dźwiękowe, które złożą się na uniwersalne widowisko bez słów, oddziałujące na widza poprzez obraz, ruch, dźwięk i światło. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00.

Tuż po nim, o godz. 19.30, w Galerii Teatru Starego odbędzie uroczyste otwarcie wystawy malarstwa abstrakcyjnego. Autorami prac są Wanda Kowalik, Wioleta Pogwizd-Nowakowska i Tadeusz Pogwizd. Są to osoby zafascynowane techniką pouringu, polegającą na wylewaniu farb na płótno. W efekcie powstają kompozycje zachwycające subtelnością, a zarazem odwagą linii i plam barwnych.

Teatr Stary

16 lutego 2019

godz. 19.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapraszamy na otwarcie salonu podróży!

Od wielu lat jesteśmy pasjonatami podróży i mamy to, szczęście aby połączyć Nasze hobby z […]

Zamknij