lut 25, 2019
1395 Wyświetleń
3 0

„Cichość” na Dzień Kobiet

Napisany przez

Teatr Stary
8 marca 2019
godz. 19.00

wstęp wolny

Z okazji Dnia Kobiet Teatr Budka Telefoniczna działający przy MDK zaprasza na specjalny pokaz spektaklu „Cichość” pod hasłem: kobiety kobietom  z życzeniami „wolności od czegoś i wolności do czegoś”.
Spektakl w reżyserii Anety Ćwieluch w lutym tego roku został nagrodzony Srebrnym Rogiem Króla Jana na 40. Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu-Zdroju„Cichość” opowiada o wyborach i konsekwencjach tych wyborów. O tym, jak czasami jedna chwila lub naciski otoczenia, rodziny mogą zmienić ścieżki życiowe. Spektakl kobiet o wolności czegoś i wolności od czegoś, o marzeniach, wspomnieniach, odwadze i pytaniach „co dalej?”. Czy może cichość to krzyk?

Reżyseria: Aneta Ćwieluch
Scenariusz: Aneta Ćwieluch na podstawie reportaży „Zakonnice odchodzą po cichu” M. Abramowicz, dramatu „Dom Bernardy” P.G Lorca i prozy D. Diderota „Zakonnica” oraz tekstów grupy.
Występują: Aneta Ćwieluch, Olimpia Salwerowicz, Izabela Krestow, Paulina Gajewska, Anna Chwastyk, Monika Mikołajczak
Aranż: Jarosław Olszewski
Śpiew : Monika Mikołajczak, Anna Chwastyk, Paulina Gajewska, Izabela Krestow, pomoc wokalna – Marek Łętowski
Kostiumy: Beata Chojnowska
Scenografia: Roman Grzegorzewski, Robert Rudnicki
Dźwięk: Andrzej Malcher, Maciej Ćwieluch
Światło: Daniel Włodarczyk

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish