Mar 1, 2019
981 Wyświetleń
0 0

Osiedle Nowy Horyzont – miejskie, w których chciałoby się zamieszkać

Napisany przez
Planując zakup mieszkania, inwestorzy muszą zastanowić się nad bardzo ważną kwestią: czy lepiej jest wybrać mieszkanie z rynku wtórnego, czy też kupić nowe mieszkanie od dewelopera. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety. Na które warto się zdecydować?

Zalety mieszkań deweloperskich

Kupując mieszkanie od dewelopera, inwestorzy mogą samodzielnie zdecydować, w jaki sposób chcą je urządzić. Większość nieruchomości jest sprzedawanych w stanie deweloperskim, chociaż w niektórych przypadkach istnieje również możliwość wykończenia pod klucz. To atrakcyjna propozycja dla osób, które nie chcą na własną rękę urządzać mieszkania i zależy im na tym, aby odebrać całkowicie wykończone, gotowe do zamieszkania lokum.

Mieszkania deweloperskie są wybudowane według nowoczesnych standardów, z zastosowaniem nowych materiałów o wysokiej trwałości. Dzięki temu, dają gwarancję bezawaryjności, przynajmniej przez pewien czas! Co więcej, kupujący otrzymuje od dewelopera gwarancję na okres pięciu lat, dzięki czemu może spać spokojnie i nie martwić się o ewentualne awarie.

Nowoczesne mieszkania deweloperskie są stylowo zaprojektowane, mają przestronne pomieszczenia, a dzięki dużej ilości okien, mają zapewnioną dużą ilość światła. Doskonale zaplanowane pomieszczenia oferują duże możliwości aranżacji wnętrz.

Deweloperzy coraz częściej budują nie tylko pojedyncze budynki, ale także całe osiedla, znajdujące się w atrakcyjnych, podmiejskich lokalizacjach. Na ich terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, lokale usługowe, a także zadbana zieleń. To idealna propozycja dla młodych rodzin, poszukujących spokoju i pragnących odetchnąć od gwaru miasta.

Warto pamiętać, że mieszkanie kupione od dewelopera ma większą wartość niż te, które zostało kupione na rynku wtórnym. Dlatego też stanowi przyszłościową inwestycję. Oczywiście, wiąże się to z wyższą ceną nieruchomości. Przy zakupie nieruchomości w stanie deweloperskim, należy pamiętać też o tym, że cena samego mieszkania to jeszcze nie wszystko. Trzeba wziąć pod uwagę także koszt jego wykończenia, który zależny jest przede wszystkim od wielkości nieruchomości, a także jakości użytych materiałów.

Osiedle Nowy Horyzont we Wrocławiu

Jedną z nowoczesnych inwestycji deweloperskich przygotowanych przez Grupę Deweloperską GEO, położonych na obrzeżach Wrocławia, jest osiedle Nowy Horyzont. Propozycja ta z pewnością spełni oczekiwania wielu rodzin, poszukujących dla siebie idealnego mieszkania. Okolica jest spokojna i cicha, w pobliżu znajdują się też tereny zielone, idealne do uprawiania sportów czy spacerów z rodziną.

Inwestycja oferuje świetnie zaplanowane mieszkania o różnej powierzchni, odpowiadające na potrzeby różnych klientów. Ponadto, każde mieszkanie posiada sporej wielkości balkon!

Cały teren inwestycji jest ogrodzony, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa. To bardzo istotny czynnik, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Ponadto, na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Osoby zmotoryzowane także będą zadowolone, ponieważ inwestycja obejmuje także podziemny garaż dla dużej liczby samochodów, który jest dostępny dla mieszkańców.

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Trzy kobiety – trzy żywioły

  29 marca o godzinie 19 w  Teatrze Starym w Bolesławcu wystąpi intrygujące trio. Pochodzą z […]

  Zamknij