mar 4, 2019
1318 Wyświetleń
2 0

Kręcimy dokument z zespołem Happysad

Napisany przez

Cześć! To już 14 odcinek naszego vloga a w nim wyjątkowi ludzie! Z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy zdjęcia do filmu dokumentalnego o zespole Happysad z roboczą nazwą „Mów mi dobrze”. Dokument będzie odzwierciedleniem trasy koncertowej zespołu zorganizowanej z okazji 10-lecia wydania albumu „Mów mi dobrze” W dzisiejszym odcinku vloga zobaczycie jak wyglądały pierwsze dwa koncerty zespołu w Warszawie i Białej Podlaskiej. Z niecierpliwością czekamy, aż skończymy zdjęcia i będziemy mogli zaprezentować Wam cały film. Zachęcamy do śledzenia strony zespołu i FanPage na Facebooku.
Zachęcam do oglądania!

Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish