kwi 12, 2019
1848 Wyświetleń
1 0

Daria Zawiałow wystąpi w Nowogrodźcu

Napisany przez

Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Muzyczna przygoda Darii zaczęła się od programu „Od przedszkola do Opola”, w którym śpiewała piosenki z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Występy w telewizyjnych show kończyły się dla niej sukcesami artystycznymi, medialnymi i osobistymi. Dzięki udziałowi w „Szansie na sukces” wokalistka dowiedziała się o castingu do chórków Maryli Rodowicz, który wygrała. Następnie śpiewała u Maryli przez prawie dwa lata. W 2008 zdobyła TUKAN JUNIOR – nagrodę główną Przeglądu Piosenki Aktorskiej, wygrała prestiżowy konkurs Pejzaż bez Ciebie w 2015 roku.

W kwietniu 2015 roku wokalistka nawiązała współpracę z Sony Music Poland. Wytwórnia – wedle słów samej Darii – pomaga jej realizować plany, które jeszcze niedawno były tylko marzeniami. Wszystko na zasadach swobody twórczej.

W czerwcu 2016 roku, ukazał się debiutancki singiel artystki ”Malinowy Chruśniak”. Utworem tym Daria wyśpiewała sobie ”Opolską Karolinkę” wygrywając konkurs DEBIUTY w Opolu, jeszcze tego samego miesiąca. Teledysk do ”Malinowego chruśniaka” został obejrzany na Youtube ponad 1.000.000 razy. Debiutancki singiel utrzymywał się przez 11 tygodni na Liście Przebojów Radiowej Trójki. We wrześniu 2016 roku światło dzienne ujrzał drugi singiel, zatytułowany ”Kundel Bury”. Klip do tego utworu, został obejrzany na Youtube ponad 1.000.000 razy w zaledwie 2 miesiące.

W 2017 roku ukazał się debiutancki album Darii pt. „A kysz!”. Drugi album, promowany podczas obecnej trasy koncertowej – nosi tytuł „Helsinki”

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu ma przyjemność organizować koncert wokalistki Darii Zawiałow. Będzie on miał miejsce w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu w dniu 27 kwietnia 2019 roku o godz. 21.00.

Ceny biletów : I i II rząd 200 zł pozostałe 120 zł
Rezerwacja biletów TUTAJ.

Kategorie:
polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish