paź 25, 2019
1838 Wyświetleń
0 0

Świąteczne warsztaty św. Mikołaja w görlitzkim zoo

Napisany przez

Magiczne prezenty świąteczne z naturalnych materiałów!

Drzwi warsztatu św. Mikołaja w Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec będą ponownie otwarte w terminie od 2 do 13 grudnia 2019. Tutaj przez około 1,5 godziny można będzie wykonać m.in. świece oraz ozdoby choinkowe z masy solnej, wosku pszczelego, gałązek jodłowych, a także świąteczne opakowania na wykonane prezenty. Przy czym poziom techniczny będzie dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Świąteczne Warsztaty 2019 odbędą się zgodnie z myślą zrównoważonego rozwoju. Natura dostarcza nam wiele niezwykłych materiałów i inspiracji, dzięki którym powstają piękne rzeczy, nie zanieczyszczając przy tym środowiska. Intetncją warsztatów jest także przekazanie impulsu do zrównoważonego projektowania w szkołach oraz prywatnych gospodarstwach domowych”- mówi kierownik Szkółki Zoologicznej Isa Plath.

Świątecznej atmosfery dostarczą nie tylko warsztaty w udekorowanej szkółce zoologicznej. W ramach warsztatów znajduje się także wizyta u zwierząt w zagrodzie wiejskiej, które będzie można karmić przyniesionymi dla nich pociętymi marchewkami i jabłkami.

Warsztaty przeznaczone są dla grup od 10 do 30 osób. Na koszty warsztatów składa się wstęp do zoo
w wysokości 3,90 €/ dziecko plus koszty materiałów oraz opieki 3,00 €/dziecko.
Zgłoszeń można dokonać telefonicznie tel. 0048 511 265 954 bądź mailowo service@tierpark-goerlitz.de.

 

Zapraszamy! Ho ho ho…

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer/I. Plath

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 

Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish