sty 7, 2020
1379 Wyświetleń
2 0

Piją, palą i grają rocka.

Napisany przez

Cześć!

Zapraszam serdecznie do obejrzenia zapowiedzi filmu dokumentalnego zrealizowanego w trakcie trasy koncertowej zespołu Happysad.

„Seria Nieprawdopodobnych Zdarzeń” to film ukazujący blaski i cienie życia muzyków rockowych w trakcie trasy koncertowej. Dzięki otwartości chłopaków z zespołu mogłem wniknąć w koncertowy klimat i choć na chwilę poczuć się gwiazdą rocka. Towarzyszyłem zespołowi w trakcie zimowej trasy „Mów mi dobrze”, która odbyła się na początku 2019 roku. Koncerty odbyły się m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Rzeszowie. Prapremiera filmu miała miejsce w grudniu w Centrum Integracji Kulturalnej w Bolesławcu. Premierowy pokaz planowany jest w Warszawie w pierwszym kwartale 2020 roku. Informacje na temat premiery już niebawem!

Jeśli podoba Wam się zapowiedź filmu to zapraszam serdecznie do subskrybowania mojego kanału w serwisie Youtube, gdzie oprócz moich filmów dokumentalnych i reklamowych znajdziecie vloga #dokumentalista, w którym opowiadam o swojej pracy filmowca, podróżach i ciekawych ludziach, których spotykam.

Link do subskrypcji kanału: https://bit.ly/2GT9jPf

Zachęcam do współpracy także firmy i instytucje, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z video marketingiem. Wraz z moimi współpracownikami przygotowujemy filmy promocyjne, instruktażowe, animacje oraz materiały stworzone pod media społecznościowe.

Facebook: www.facebook.com/REDfilmproduction

Instagram: www.instagram.com/red_filmproduction

Strona: www.redfilmproduction.eu

Do zobaczenia!

Szymon.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish