lt. 12, 2020
1826 Wyświetleń
0 0

STAND-UP Michał Kutek w Nowogrodźcu

Napisany przez

MICHAŁ KUTEK

Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a publicznością, pt. „Luźna gaducha”. Na YouTube dostępnego także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”

BILETY DO NABYCIA W CENIE 20 zł/ os

http://muza.nowogrodziec.pl/MSI/mvc/pl

GRZEGORZ SYKAŁA

aktor reklamowy i telewizyjny, lektor, komik, konferansjer oraz muzyk.

Regularnie pojawia się w popularnych serialach oraz reklamach telewizyjnych promując takie marki jak Huawei, Haribo czy Allegro.

Jest urodzonym komikiem. W 2019 roku rozpoczął działalność stand-upową. Występuje w klubach w całej Polsce prezentując materiał w języku polskim i angielskim. Szeroki zakres zdolności mimicznych i głosowych pozwala mu prezentować komedię fizyczną na najwyższym poziomie. Jako lektor i aktor głosowy realizuje się w nagraniach reklam radiowych, animacji i audiobooków.
Z łatwością kreuje głosy w oparciu o umiejętność tworzenia oryginalnych postaci i naśladowania akcentów i języków obcych.

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish