Kwi 6, 2020
913 Wyświetleń
1 0

Spotkanie autorskie online z Grzegorzem Gołębiowskim

Napisany przez

Spotkanie z Panem Grzegorzem Gołębiowskim i Romanem Czarneckim zaplanowaliśmy  w bibliotece zanim jeszcze koronawirus zmienił nasz świat. Początkowo myśleliśmy, że ze względu na sytuację spotkanie się nie odbędzie. Później jednak uznaliśmy, że warto wykorzystać Internet.

Zapraszamy zatem Państwa na pierwsze spotkanie autorskie online organizowane przez naszą bibliotekę. Bierzemy sobie do serca zalecenie #NieZostawiamCzytelnika.

Grzegorz Gołębiowski jest ekonomistą, doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych, nauczycielem akademickim. Interesuje się genealogią i historią. Lubi kryminały. W styczniu 2018 r. zadebiutował powieścią „Cień przeszłości”. Wydał również powieści “Dziedzictwo” i “Dług krwi”. O swoich książkach porozmawia 16 kwietnia 2020 r. o godz. 17:00 z Panem Romanem Czarneckim, miłośnikiem literatury i sztuki.

Spotkanie odbędzie się na profilu autorskim Pana Grzegorza Gołębiowskiego: TUTAJ.

W dniu spotkania kilka minut przed jego rozpoczęciem ponownie podamy linka do rozmowy na naszym profilu Facebook TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy.

Kategorie:
kultura · polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zniszczyłem kamerę wartą 20.000 PLN

Hmm... wypadki chodzą po ludziach. Nie miałem dzisiaj szczęścia, ale czy zawsze trzeba je mieć? […]

Zamknij