kwi 28, 2020
2237 Wyświetleń
2 0

Łzy Bajorsona – kręcimy teledysk!

Napisany przez

Wow, 40. odcinek! Czas zasuwa niesamowicie. Tak samo jak raper Bajorson, który narzucił mi szaleńcze tempo kręcenia klipu do swojego najnowszego kawałka pt: „Łzy”. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią skondensowaliśmy „ekipę filmową” do minimum i nagraliśmy kilka fajnych obrazków. Sprawdźcie jak nam poszło i jak freestyluje Bajorson :)

Bajorson, czyli Damian Bajorek to raper związany z wytwórnią Step Records. W sierpniu 2019 roku pojawił się jego album „Kryminogenny”. To pierwsze pełnoprawne wydawnictwo doświadczonego warszawskiego rapera i uczestnika licznych bitew freestyle. Dzięki unikalnemu stylowi rapowania i szczerości zawieranej w tekstach, Bajorson zdołał wyrobić sobie renomę w polskim środowisku hip-hopowym. Raper ma również za sobą epizod jako aktor. Wystąpił w filmie „Proceder” opowiadającym historię innego rapera – Chady.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish