paź 14, 2020
1323 Wyświetleń
0 0

Pomóżmy młodej dziewczynie w walce z chorobą

Napisany przez

LINKI DO ZBIÓREK:

https://naratunek.org/wplacam/?target=BeataDzygora
lub
https://www.siepomaga.pl/beata-dzygora

Cześć! Beata Dżygóra to licealistka ze Lwówka Śląskiego, która na początku tego roku usłyszała przerażającą diagnozę – białaczka. Od tamtej pory trwa jej walka o zdrowie i życie. W materiale rozmawiam z mamą Ewą, która wraz z córką żyje na terenie wrocławskiego szpitala. Leczenie dziewczyny to ogromny koszt, niedostępny dla budżetu przeciętnej rodziny. A co gdyby każdy z nas podzielił się choćby złotówką? Biorąc pod uwagę oglądalność poprzedniego vloga, na koncie Beaty mielibyśmy 10.000 zł. A co gdybyśmy zdecydowali się na przelanie 3 zł? Każda pomoc, nawet ta w udostępnieniu tego materiału, ma znaczenie.

W imieniu rodziny i przyjaciół Beaty bardzo dziękuję!

Tagi artykułu:
· · · · ·
Kategorie:
wideo
http://www.redfilmproduction.eu

Cześć! Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem i dokumentalistą. Interesuję się wszystkim co jest związane z ruchomymi obrazami. Na co dzień produkuję filmy reklamowe. Po godzinach kręcę własne produkcje. Prywatnie zadowolony mąż i ojciec.

Komentarze do Pomóżmy młodej dziewczynie w walce z chorobą

  • Czemu nie wrzucacie tego typu informacji na bolec.info, który to portal ma kilkaset razy więcej wyswietleń niż bobrzanie? Pytanie retoryczne. Tam zawracacie rzyć jedyną słuszną dzisiaj chorobą.

    s 15/10/2020 22:39 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish