Paź 15, 2020
525 Wyświetleń
0 0

Jesienne rallye w Zoo Görlitz

Napisany przez

Ile świń siodłatych waży tyle samo co najcięższa dynia na świecie? W jaki sposób dynia trafiła do Europy? I co wspólnego ma dynia z jagodami oraz gwarkiem? Odpowiedź na powyższe oraz wiele innych pytań można będzie znaleźć odwiedzając Zoo Görlitz tej jesieni, od 17 października 2020. Jedyne co należy zrobić to zeskanować kod QR przy wejściu do zoo, przydatna będzie także aplikacja do robienia notatek bądź kartka i coś do pisania. Tej jesieni w Zoo Görlitz podczas podróży w świecie zwierząt oraz ulubionego pomarańczowego warzywa, można będzie dokonać ekscytujących odkryć!
Do ZOObaczenia!

Foto: www.zoo-goerlitz.de, M. Lüling
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 93000

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomóżmy młodej dziewczynie w walce z chorobą

LINKI DO ZBIÓREK: https://naratunek.org/wplacam/?target=BeataDzygora lub https://www.siepomaga.pl/beata-dzygora Cześć! Beata Dżygóra to licealistka ze Lwówka Śląskiego, która […]

Zamknij