Paź 29, 2020
499 Wyświetleń
0 0

Młodzi z Bolesławca debatowali o aborcji i decyzji Trybunału Konstytucyjnego

Napisany przez

W środę, 28 października Portal Bolec.Info zorganizował DEBATĘ MŁODYCH NA ŻYWO. Do udziału w niej Portal zaprosił uczestników i organizatorów ostatnich protestów, jak i ich przeciwników. Wzięli w niej udział Dominika Gliniecka, Marta Kozłowska, Adam Goleński oraz Przemysław Kania.

W trakcie debaty uczestnicy odpowiadali na pytania o ich stanowisko i opinię w sprawie decyzji TK, aborcji, ale także o tym, jak młodzi ludzie dzisiaj ze sobą rozmawiają. Nie zabrakło także pytań wzajemnych.

Spotkanie poprowadził Marcin Marczewski, redaktor naczelny Bolec.Info.

Dominika Gliniecka – ma 21 lat, od dwóch lat mieszka we Wrocławiu, studiuje na drugim roku filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Należy do młodzieżówki Razem.

Marta Kozłowska – mam 17 lat, uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu. Jest koordynatorką powiatową i działaczką Młodej Lewicy, młodzieżówki Wiosny. Współorganizuje spacery Strajku Kobiet w Bolesławcu.

Adam Goleński – mam 18 lat, uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Bolesławcu. Jest koordynatorem Klubu Młodych stowarzyszenia „Dla Polski” na Dolny Śląsk.

Przemysław Kania – jest studentem III roku filologii polskiej (specjalność teatrologia) na UWr oraz filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na UJ. Autor filmów dokumentalnych i fabularnych.

Zapis debaty w kanale YouTube Bolec.Info:

Kategorie:
news · polecamy
  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Doskonałe produkty mleczne z Krasnegostawu

  Zdrowotne właściwości nabiału. Mleko i jego przetwory to popularne źródło dobrze przyswajalnego białka i wapnia. […]

  Zamknij