Lis 1, 2020
534 Wyświetleń
0 0

Serwis szyb samochodowych

Napisany przez

Bardzo wiele kierowców zastanawia się co zrobić gdy w ich samochodzie dochodzi do usterki spowodowanej między innymi uderzeniem kamienia w szybę samochodu? Warto zaznaczyć, iż rozwiązaniem nie zawsze musi być całkowita wymiana szyby na nową, bowiem można ją również naprawiać lub sklejać!  Jest to bardzo istotne, gdyż jeśli podczas kontroli policjant zauważy, że szyba w samochodzie jest pęknięta lub ma rysy może nałożyć mandat na kierowcę!

Serwis szyb samochodowych

W obecnym czasie na rynku motoryzacyjnym działa bardzo wiele firm i serwisów samochodowych, które świadczą kompleksowe i profesjonalne usługi w tej branży. Dużym zainteresowaniem cieszy się serwis szyb samochodowych Hanesco https://hanesco.pl/ z siedzibą w Lublinie, który zajmuje się zarówno wymianą i montażem szyb jak i przyciemnianiem. Oferowana usługa serwisu obejmuje w swoim zakresie także klejenie wszelkich powstałych pęknięć, dzięki takiemu zastosowaniu możliwa jest naprawa szyby samochodowej bez konieczności wstawiania nowej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bowiem dzięki temu możesz także sporo zaoszczędzić! Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów, dlatego korzystając z jej usług możesz być pewny, iż praca przebiegnie szybko i skutecznie! Dzięki wykorzystaniu przyciemnionej szyby Twoja jazda będzie znacznie bardziej komfortowa!

Wymiana szyb samochodowych- bezpieczna jazda

Oferowana usługa skierowana jest do kierowców wszystkich modeli samochodów, warto również zaznaczyć, iż montaż szyb może zostać przeprowadzony z wykorzystaniem ubezpieczenia OC, AC lub innego, które zawarte jest z towarzystwem ubezpieczeniowym! W dostępnej ofercie znaleźć można szyby samochodowe do różnych marek i pojazdów takich jak:

  • pojazdy osobowe
  • pojazdy dostawcze
  • pojazdy ciężarowe
  • autobusy oraz busy

Pamiętaj, że dzięki wymianie szyb samochodowych po wypadkach, stłuczkach lub rozbiciu z innego powodu możliwe jest bezpieczne korzystanie z auta w trakcie jazdy. Co istotne, dzięki takiemu rozwiązaniu dużo łatwiej otrzymasz przegląd techniczny a tym samym unikniesz dużego mandatu! Nawet niewielkie uszkodzenia tego typu mogą powodować spore utrudnienia dla kierowcy, zbyt duże ubytki rozpraszają promienie światła, co jednocześnie doprowadza do oślepienia kierowcy!

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą szyb, zapoznaj się z dostępną ofertą serwisu i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie! Postaw na wysoką jakość, wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bielmo na oku Saurona

W piątek, w ten piątek który pokazał skalę protestów przeciwko parodystom "rządzącym" tym krajem, fotografowałem […]

Zamknij