Sty 29, 2021
1702 Wyświetleń
0 0

Café français en ligne – zapraszamy

Napisany przez

Zapraszamy na drugie spotkanie w wirtualnej francuskiej kawiarni. Café français en ligne zaprasza

4 lutego 2021 r. (czwartek) o godzinie 17.00.

On va passer un joli moment, j’en suis sûre.

Zapraszamy uczących się języka francuskiego, którzy nie mają z kim doskonalić umiejętności mówienia. Nasze francuskie rozmowy służą poprawie jakości w czynnej znajomości języka. A możemy rozmawiać o czym tylko chcemy.

Razem możemy więcej. Ensemble pour progresser.

Co jest potrzebne do uczestnictwa: komputer/laptop lub telefon z dostępem do Internetu oraz konto Google (Google Meet), słuchawki z mikrofonem (do komputera stacjonarnego).

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: hidzikowska@mbp.boleslawiec.pl

Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kuracja witaminowa w domu pacjenta

W związku z obecną sytuacja spowodowaną przedłużającą się pandemią Klinika Witaminowa ARTMED proponuje Państwu wlewy witaminowe z dojazdem do domu...

Zamknij