Lut 18, 2021
1218 Wyświetleń
0 0

Kampania #bądźwidoczny – czyli jak wyróżnić się online?

Napisany przez

Obecne czasy i sytuacja związana z pandemią komplikują i utrudniają działania właścicieli małych i średnich firm. Obostrzenia, których konsekwencją są zamknięte przedsiębiorstwa nie wpływają dobrze na prosperowanie i nastroje właścicieli. Z pomocą postanowiła przyjść firma NPROFIT – kampania #bądźwidoczny ma na celu poprawienie widoczności online przedsiębiorstw, które ucierpiały podczas pandemii.

Krótko o NPROFIT

NPROFIT to poznańska agencja marketingowa, której głównym obszarem działań jest pozycjonowanie stron, kampanie PPC oraz social media. Firma po raz piąty znalazła się w rankingu e-Gazele Biznesu, czyli zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.
Kampania #bądźwidoczny

W czasach pandemii ucierpiało wiele branży – COVID-19 nie oszczędza przedsiębiorców, dlatego wiele firm zdecydowało się przenieść działalność do Internetu. Jednak prowadzenie biznesu online okazuje się nie być takie proste. SEM czy SEO to pojęcia, które na początku mogą wydawać się bardzo skomplikowane, są one jednak nieodłącznym elementem efektywnego prowadzenia firmy w Internecie. Z tego powodu Agencja NPROFIT zaplanowała kampanię #bądźwidoczny, podczas której przeprowadzane są bezpłatne webinaria na temat widoczności w wyszukiwarce.

Obecnie prowadzimy drugą edycję kampanii, zawiera się w niej cykl webinariów rozłożonych na cały rok. 25 listopada odbędzie się kolejne, drugie w tym roku wydarzenie, tym razem poświęcone współpracy z agencją SEM i temu czego można po takiej współpracy oczekiwać. Serdecznie zapraszamy do udziału przedsiębiorców małych i średnich firm – bez promowania się w Google lub mediach społecznościowych, skuteczne docieranie do potencjalnych klientów stało się praktycznie niemożliwe. Webinarium może pomóc podjąć decyzję – promować się samodzielnie czy z pomocą agencji?

Link do zapisów: https://nprofit.net/pl/webinar/
Więcej informacji o kampanii i harmonogram webinariów: https://terdeals.com/pl/14/kampania-badzwidoczny

Tagi artykułu:
· ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Oglądając niektórych aktorów czy też celebrytów w TV mówimy sobie "Ale mają ładne włosy" nie […]

Zamknij