Kwi 9, 2021
167 Wyświetleń
0 0

Techlife X5s- płynna jazda po mieście

Napisany przez

Modele hulajnóg elektrycznych do podróżowania po mieście są niezwykle pożądanym sprzętem i cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących. Jeśli hulajnoga elektryczna świetnie sprawdzi się w jeździe po mieście, ale również poradzi sobie w trochę trudniejszych warunkach, na trudniejszym podłożu, to z pewnością zyskuje jeszcze więcej plusów, oraz większe grono zainteresowanych.

Hulajnoga elektryczna Techlife X5s jest pojazdem, który świetnie sprawdzi się np. do dojazdów do pracy, na spotkania, uczelnie, czy sklepu, ale dzięki temu, że poradzi sobie w trudniejszym terenie, możemy wybrać się także na dłuższe wycieczki.

Techlife X5s- zasięg, prędkość i tryby jazdy

Techlife X5s została wyposażona w akumulator o pojemności 18Ah, dzięki czemu pokonamy odległość do 50 km i to na jednym ładowaniu, dodatkowo plus, właśnie za szybkość ładowania, czas, w jakim naładujemy w pełni hulajnogę Techlife X5s, wynosi od 4 do 5 godzin, czyli wynik więcej niż zadowalający.

Prędkość maksymalna to 35 km/h, do jazdy po mieście wystarczy w zupełności, z pewnością zadowoli osoby, którym nie zależy na bardzo szybkiej jeździe. Dla osób lubiących zastrzyk adrenaliny może być to nieco za mało.

3 tryby jazdy oraz tempomat umożliwiają dostosowanie odpowiedniej prędkości do warunków na drodze, czy miejsca, w którym akurat się przemieszczamy.

Lekka hulajnoga elektryczna, o prostej konstrukcji

Zdarzy nam się na pewno, że będziemy musieli złożyć hulajnogę elektryczną i np. ją przenieść. Techlife X5s jest stosunkowo lekka, waży 18 kg, a system jej składania jest bardzo prosty i intuicyjny, nie poświęcimy dużo czasu na jej złożenie, nie zmęczymy się, jeśli będziemy musieli ją przenieść, oraz z pewnością nie zajmie dużo miejsca w bagażniku, dlatego z łatwością zabierzemy ją na wyjazdy.

Czytelny wyświetlacz

W modelu Techlife X5s wyświetlacz został umieszczony w takim miejscu na kierownicy, żeby maksymalnie ułatwić korzystanie z niego, nawet podczas jazdy. Z wyświetlacza odczytamy między innymi informację o:

  • aktualnej prędkości
  • trybie jazdy
  • poziomie naładowania baterii
  • aktualnym przebiegu

Wyświetlacz Techlife X5s, choć nie jest dużych rozmiarów, jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze.

Bezpiecznie przed siebie

Hulajnoga elektryczna musimy być bezpieczna, z tym hasłem na pewno zgodzą się użytkownicy tych nowoczesnych środków transportu. O bezpieczeństwie stanowią zarówno dobre hamulce, jak i odpowiednie oświetlenie. Techlife X5s została wyposażona w mocne hamulce, dzięki którym zatrzymamy się nawet w ekstremalnych sytuacjach, czy na śliskiej nawierzchni. Zastosowane w niej oświetlenie LED sprawia, że jesteśmy widoczni dla innych, nawet poruszając się późną porą.

Podsumowanie

Hulajnoga elektryczna Techlife X5s posiada dobre parametry oraz wyposażenie. To dobra alternatywa dla samochodów osobowych jest tańsza w eksploatacji oraz bardziej ekologiczna, do tego warto pamiętać, że poruszając się hulajnogą elektryczną, unikniemy uciążliwych korków. Kupując, warto odwiedzić profesjonalny sklep z tego typu sprzętem.

 

Artykuł powstał we współpracy z portalem Hulajnogi-ranking.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stand-Up z Grzegorzem Dolniakiem w CKiS MUZA w Nowogrodźcu

Z uwagi na wydłużenie obostrzeń do dnia 18 kwietnia, podajemy nowy termin. ZAPRASZAMY NA STAND-UP […]

Zamknij