Maj 19, 2021
184 Wyświetleń
2 0

Zapraszamy do naszej Restauracji

Napisany przez

Hotel & Restauracja Chrobrego 9 to sale bankietowe, smaczna kuchnia kameralny, dyskretny ogródek i organizacja imprez.

W ofercie znajdziecie między innymi smaczne i zdrowe: śniadania, obiady dnia, oraz polskie dania z odrobiną nowoczesności. Świeże, wyciskane soki i smoothie. Zawsze zwracamy uwagę na jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki. Mamy także takie udogodnienia dla gości jak klimatyzacja na sali oraz przytulny ogródek. Nasza praca to nasza pasja. U nas spotkasz się z życzliwością i profesjonalną obsługą.

Hotel & Restauracja Chrobrego 9 jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań oraz imprez okolicznościowych: bankiety, komunie, chrzciny.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Słuchamy, doradzamy, planujemy- od pierwszego spotkania wsłuchujemy się w pragnienia i życzenia naszych Klientów. Wystrój dopasujemy do preferencji i potrzeb. Mają Pastwo specjalne życzenia? Zrobimy wszystko aby je urzeczywistnić.
Realizujemy również catering z dowozem na życzenie klienta.

Posiadamy 2 sale bankietowe, nowoczesne i eleganckie.  Ich wystrój idealnie wpasowuje się w każdy styl przyjęcia, a subtelne oświetlenie nadaje wyjątkowego charakteru każdej uroczystości. Przestronne, klimatyzowane sale są przystosowane dla 60 Gości.

Nasz Hotel zapewnia swoim Gościom 15 nowoczesnych i elegancko urządzonych pokoi. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podróżujących zawodowo lub rekreacyjnie. Oferujemy pokoje w wysokim standardzie, urządzone w stylu nowoczesnym i komfortowym. Jasne i funkcjonalne pokoje i lśniące czystością łazienki gwarantują spokojny nocleg.

Mamy także dwa parkingi i miejsce ładowania aut elektrycznych.

Zapraszamy do Restauracji Chrobrego 9 codziennie od godziny 12:00 do 22:00, a w weekendy do 00:00.
Hotel jest całodobowy.
Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku oraz Instagramie.

Informacja Hotel Chrobrego 9 
info@hotelchrobrego9.pl


kom. +48 507-925-571
tel. +48 (75) 613-83-02

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zdecyduj o przebiegu Cyklostrady Dolnośląskiej. Trwają konsultacje społeczne

Kilkanaście propozycji zostało zawartych w projekcie „Koncepcji sieci głównych tras rowerowych województwa dolnośląskiego”. Każdy chętny […]

Zamknij