Maj 24, 2021
391 Wyświetleń
0 0

STAND-UP Mieszko Minkiewicz w Nowogrodźcu

Napisany przez

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza 19 CZERWCA na występ barwnego i nietuzinkowego artysty sceny stand-up Mieszka Minkiewicza.
Mieszko wystąpi ze swoim najnowszym programem estradowym. Początek godzina 21.00. Bilety do nabycia na stronie www.gckisnowogrodziec.pl w zakładce MUZA, rezerwacja biletów.

KUP BILET

Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, wy-stępy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć.
Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, “W związku z tym” oraz “Hihilista”. Występował też na ante-nie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi. Lubi gry online i poniemieckie schrony.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kategorie:
kultura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
25 mln zł na dodatkowe zajęcia dla uczniów z dolnośląskich podstawówek

Samorząd województwa chce pomóc najmłodszym Dolnoślązakom w powrocie do normalnego funkcjonowania po okresie pandemii. O […]

Zamknij