lip 12, 2021
666 Wyświetleń
0 0

Akademia TU USZYJESZ nauczy Cię szyć!

Napisany przez

Uczestnicząc w naszych kursach przekonasz się, że szycie to ciekawe zajęcie pozwalające Ci oderwać się od codzienności. Szycie pomoże Ci odpocząć i zrelaksować się po ciężkim tygodniu w pracy, spotkać ciekawych ludzi, których łączą podobne zainteresowania, a przy okazji zaowocuje własnoręcznie stworzoną przez Ciebie unikalną rzeczą, której nie znajdziesz w żadnym sklepie. Poza tym szycie może stać się Twoją pasją, lub początkiem nowej kariery..

Samodzielna nauka kroju i szycia bardzo często jest mało efektywna oraz wysoce skomplikowana, a z uwagi na wymagania manualne oraz brak możliwości zadawania dodatkowych pytań, których rodzi się mnóstwo, filmy instruktażowe w internecie okazują się niewystarczające dla osób początkujących.

Wychodząc zatem naprzeciw początkującym, a także osobom chcącym doskonalić swoje umiejętności krawieckie akademia TU_USZYJESZ stwarza nieograniczoną możliwość korzystania ze wsparcia i wiedzy doświadczonego instruktora oraz nowoczesnego wyposażenia.

Z uwagi na to, iż wiele lat w naszym rejonie nic nie działo się w temacie szycia najczęściej wybieranym przez Was jest KURS SZYCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH. W swojej ofercie mamy również kurs konstrukcji i szycia spódnicy oraz spodni i bluzki. Bardzo łatwy i nieskomplikowany sposób konstrukcji odzieży sprawi, że z powodzeniem i łatwością stworzysz dla siebie i bliskich dowolną, wymarzoną odzież.

Kursy odbywają się w weekendy. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, akcesoria i urządzenia. Jedynie co potrzeba zabrać ze sobą, to dobry humor . W czasie kursów można również wypróbować różne maszyny do szycia i w razie potrzeby zakupić maszynę.

Kliknij TUTAJ i polub nas na Faceboooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish