lip 14, 2021
1365 Wyświetleń
5 0

Strefa Muzy w Nowogrodźcu już 24 lipca!

Napisany przez

STREFA MUZY to kultowa już impreza plenerowa, podczas której chillując na leżaczku orzeźwisz się napojami idealnymi na lato przy muzyce od najlepszych DJ-ów oraz instrumentalistów klubowych w Polsce. Czeka na Ciebie Strefa Chill, Strefa Gasrto, Strefa VIP, Strefa Foto, czyli tropikalna fotościanka i klimat nie z tej ziemi a to wszystko przy Muzie w Nowogrodźcu.

!!!JUŻ 24 LIPCA 2021!!!

Dla wszystkich miłośników najlepszej imprezy organizowanej nigdzie indziej jak w Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu mamy dobrą wiadomość!!!

Specjalnie dla Was na terenie Muzy wystąpi najpiękniejsza reprezentacja oprawy muzycznej imprez na najwyższym poziomie – za konsolą DJ DAMN LADY oraz ARETHA na saksofonie!

 

ARETHA:
Najbardziej charyzmatyczna saksofonistka w Polsce. Jej show to prawdziwa muzyczna bomba energetyczna, która rozrusza nawet najbardziej oporne towarzystwo. Wieloletnie doświadczenie na rynku eventowym są gwarancją najwyższego muzycznego poziomu, profesjonalizmu i niezawodnej współpracy. Aretha to łączenie klasy, wdzięku, pozytywnej energii oraz doskonałej gry na saksofonie o czym przekonali się wszyscy którzy mieli okazję z nią współpracować.

DJ DAMN LADY
Totalnie pozytywna DJ-ka, która za konsoletą siedzi już od 2012 roku. Pierwsze kroki stawiała jako turntablistka, gdzie pod okiem mistrzów nauczyła się scratchować, jugglować oraz mixować. Jako jedna z nielicznych DJ’ek tworzy niezwykłą jedność muzyki eventowej z oldschoolowymi gramofonami. Niezwykle energiczna, twórcza i charyzmatyczna dziewczyna, która w swoich setach łączy ponadczasowe hity z najsłynniejszymi nowościami. Zapraszana na wielkie wydarzenia przez znaczące firmy, miała przyjemność grać na jednej scenie z wieloma gwiazdami m.in. Maryla Rodowicz, Monika Lewczuk, Katy Ryan. W 2021 roku ukończyła kurs produkcji muzycznej tym samym wydając swój pierwszy autorski utwór. Aktualnie udziela się na różnego rodzaju imprezach zamkniętych dbając o oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.. Uważa, że to właśnie ludzie napędzają i inspirują ją do grania, odwdzięczając się im niesamowitą zabawą do rana!

ZACZYNAMY O GODZINIE 20:00

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku:
STREFA MUZY 2020

Zaproś znajomych, zabierz ich na STREFĘ MUZY a my gwarantujemy, że będzie co wspominać!

Link do wydarzenia na Facebooku:

STREFA MUZY 2021

GOTOWI NA STREFĘ MUZY 2021???

Kategorie:
kultura · muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish