lip 16, 2021
659 Wyświetleń
0 0

Na scenie i w plenerze

Napisany przez

Mimo wakacji, Pracownia Teatralna „FORMAT” nie zwalnia tempa pracy. Dla młodych aktorów, dla których całe życie WCIĄŻ MOŻE BYĆ TEATREM, zarówno scena w szacownym gmachu, jak i kawałek trawnika, to przestrzeń do wyrażania emocji, ćwiczeń dla ciała i ducha, wymyślania historii, fantazjowania. To najlepszy dla nich czas; póki nie dorosną, nie staną się twardzi, nie nauczą kryć radości i smutku, bo to wstyd, bo nie wypada.
Zajęcia teatralne, które prowadzi Aneta Ćwieluch, odbywają się codziennie. Potrwają niemalże do końca wakacji. Niestety, przez konieczność zachowania bezpieczeństwa epidemicznego, w zajęciach udział brać mogą wyłącznie stali bywalcy pracowni. Aby na bieżąco móc śledzić ich poczynania, zapraszamy na https://www.facebook.com/pracowniaformat.
(fot. MDK)

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish