sie 4, 2021
874 Wyświetleń
3 0

Wokalne spotkania – dzień na rozgrzanie strun głosowych

Napisany przez
Rozpoczęły się (3.08.) WOKALNE SPOTKANIA, czyli polsko – czeskie warsztaty muzyczne. W wydarzeniu udział bierze trzynaścioro wokalistów z Czech i dwanaścioro z Polski. Nauki śpiewu, emisji głosu, interpretacji tekstu, właściwego oddechu i wszystkiego, co niezbędne, aby stanąć przed publicznością, pojęli się Marta Podulka i Daniel Moszczyński. Warsztaty potrwają do 6 sierpnia. O postępach czynionych przez młodych wokalistów będziemy Państwa informować na bieżąco. Już teraz warto zarezerwować sobie czas w sobotę 7 sierpnia. Na godzinę 18 zapraszamy Państwa do Teatru Starego, na wyjątkowy koncert finałowy. Wstęp bezpłatny. ❗❗❗Posłuchaj Marty Podulki. ❗❗❗A tak brzmi Daniel Moszczyński.

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ.

 
Projekt „Wokalne spotkania – polsko-czeskie warsztaty muzyczne” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.
Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish