sie 5, 2021
1028 Wyświetleń
3 0

Wielki finał już w sobotę!

Napisany przez

Na scenie Teatru Starego i w MDK-u trwają „Wokalne spotkania – polsko-czeskie warsztaty muzyczne”. W projekcie udział bierze 25 młodych wokalistów z Polski i Czech. Zajęcia warsztatowe prowadzą: Marta Podulka i Daniel Moszczyński.
Efekty pracy wokalistów i wykładowców podziwiać będzie można już w najbliższą sobotę (7 sierpnia). Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert finałowy, który odbędzie się w Teatrze Starym. Zaczynamy o godzinie 18.00. Wstęp bezpłatny.
Drugi koncert, również w ramach projektu, odbędzie się 10 sierpnia, godz. 19.00 w Prerovie (Czechy).

Niestety, liczba miejsc w naszym Teatrze jest ograniczona. Musimy również pamiętać o zachowaniu zasad sanitarnych. Ale i na to znaleźliśmy pomysł Przygotujemy dla Państwa transmisję LIVE z koncertu. Link pojawi się bezpośrednio przed wydarzeniem na stronie MDK Bolesławiec oraz na naszym profilu Facebook.
WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ.

Projekt „Wokalne spotkania – polsko-czeskie warsztaty muzyczne” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish