sie 9, 2021
732 Wyświetleń
3 0

Koncertowe spotkanie autorskie z Agatą Szmigrodzką

Napisany przez

Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy zaprasza na niezwykłe koncertowe spotkanie autorskie z książką i piosenkami Agaty Szmigrodzkiej – kobiety wielu talentów i pasji.

Książka pod tytułem Tańcerka traktuje o pasji zawodowej. Nie sposób jednak opisywać jednej sfery życia, nie dotykając pozostałych sfer. Stąd zarówno książka, jak i spotkanie będą opowiadać o miłości – o miłości do tego, co kochamy robić i do tych, z którymi pragniemy być.

A dlaczego „Post scriptum, czyli miłość po…”? O tym dowiecie się Państwo na spotkaniu.

Autorce towarzyszyć będą przyjaciele – Wojciech Michalski – wokal z gitarą i Anna Katarzyna Jiruska – śpiewająca saksofonistka. Razem przeniosą nas w świat poezji, literatury, muzyki…

Będzie nastrojowo, czarująco i… miłośnie!

Piątek, 13 sierpnia 2021 r., godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Wstęp wolny.

Kategorie:
kultura
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish