sie 9, 2021
1942 Wyświetleń
12 0

… lepsz sort?

Napisany przez

… czy Pan Starosta, podobnie jak Wójt Gminy Bolesławiec, który nie tak dawno temu wyciął jedyne drzewo rosnące na chodniku przed Urzędem i zabetonował jedyny trawnik przed Urzędem, czy podobnie jak Wójt, walcząc ze wspomnieniami wiejskiego dzieciństwa, uważa, że przyroda, że zieleń, podobnie jak zwierzęta należy tolerować, o ile służą wprost człowiekowi… inaczej albo wyciąć, albo do rzeźni, albo na łańcuch?

Kategorie:
cemoi07 · fotonews

Komentarze do … lepsz sort?

  • Urzędnicy i kumotrzy winni się wspierać. Gdy spojrzeć na parkometry podwórkowe w okolicy Wybickiego, Opitza, to prezydent mógłby wydać jedno zarządzenie, dostawić kasownik koło okrąglaka i już by szanowali trawnik. Ale, ale, może lokalni stróże porządku mogliby jakiś zarzut postawić za deptanie trawnika. Da się wobec pieszych, to czemu nie zmotoryzowanych pracowników starostwa?
    A ponieważ było to niemal moje podwórko (z górki ekstra się pruło na wrotkach, na rowerku miałem niezłą kraksę), to dobrze wiem, że towarzysze z PZPR nie musieli zajeżdżać pod drzwi. Wystarczały na komitet dwa garaże.

    Tadeusz Łasica 12/08/2021 19:10 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish